Ödeme No : 395252236

 
 
Gizlilik Politikası

BEYZA HOTEL
www.beyzahotel.com web sitesi üzerinden işlem yapan Distribütör ve Müşterilerimizin gizliliklerini korumakla yükümlüdür. Bu Gizlilik Politikasının şartları Beyza Hotel tarafından uygun bilginin sağlanması durumunda tahsilat, kullanım, koruma ve ifşasına hükmeder. Beyza Hotel web sitesini kullanarak Gizlilik Politikasının şart ve koşullarını özellikle ve geri dönülemez bir şekilde kabul etmiş olursunuz.

Beyza Hotel, burada belirtilenin dışında Distribütör veya Müşterilerinden topladığı hiçbir kişisel bilgiyi ifşa edemez. Beyza Hotel web sitesi üzerinden kişisel bilgi içererek gerçekleşen tüm işlemler Secure Sockets Layer(SSL)protokolü kullanılarak tamamlanır. SSL web sitesine gönderilen tüm işlemler güvenli ve üçüncü şahıslarla istenmeyen paylaşımlardan korunduğu anlamına gelir.

Bu politika sadece Beyza Hotel web sitesi için geçerlidir. Beyza Hotel web sitesinden yönlendirilen diğer siteler için geçerli değildir.

Online olarak toplanan bilgi Genel veya Kişisel Bilgi olarak sınıflanır. Genel Bilgi web siteyi ziyaret eden toplam ziyaretçi sayısı, bu kişilerin sitede ne kadar süre kaldığı gibi genel olarak web sitesi kullanımını kasteder. Kişisel bilgi isim, adres, e-mail adresi, ev ve cep telefonu, kredi kartı ve banka kartı bilgisi gibi kamu paylaşımına kapalı kişisel bilgi olarak sınıflandırılır.

Beyza Hotel  web sitesi performansını ve Distribütör ve Müşterilerimizin online deneyimlerini analiz etmek ve arttırmak adına Genel Bilgiden data toplamak, birleştirmek ve yorumlamak için farklı metotlar kullanabilir. Beyza Hotel Genel Bilgi’den yararlanma ve bazı durumlarda bu Genel Bilgiyi üçüncü şahıslarla paylaşma hakkına sahiptir.

Bir ürün veya servis satın aldığınızda sizden belirli Kişisel Bilgileri paylaşmanız istenir. Bu ürün veya servisi size sağlamak için bu bilgileri kullanabiliriz. Ayrıca ilginizi çekebilecek ek veya yeni ürün ve servislerden haberdar olmanızı sağlarız. Kişisel Bilgilerinize ulaşma, siparişinizi gerçekleştirme ve size hizmet sağlama şansı yalnızca yetkili Beyza Hotel personeline aittir. Bu erişimin sağlanabilmesi görev ve hizmeti yerine getirmek için makul derecede gerekli olmasına bağlıdır.

Web sitesini kullanarak Beyza Hotel’in  Genel ve Kişisel Bilgileri toplayıp kullanabileceğini bu Politikanın şart ve koşullarına uygun olarak kabul ettiniz. Onayınız olmadıkça veya kanunen gerekmedikçe Beyza Hotel  Kişisel Bilginizi üçüncü şahıslarla paylaşamaz.

Beyza Hotel  yasal yaş sınırının altındaki bireylere ürün veya servis satamaz. Eğer 18 yaşının altındaysanız ebeveyn veya sizi gözeten kişilerin onayı olmadan web sitesini kullanmamalısınız. 1998 Çocuk Online Gizlilik Koruma Kanunu’na uygun olarak(COPPA) Beyza Hotel:

1_13 yaş altı çocuklardan bilerek Kişisel Bilgi isteyemez ve toplayamaz.

2_13 yaş altı kişilerin Kişisel Bilgilerini bilerek kullanamaz ve üçüncü şahıslarla bilerek paylaşamaz.

3_Çocuklara Kişisel Bilgilerini açık bir şekilde paylaşma ve dağıtma yetkisi veremez.

4_Çocukları Kişisel Bilgilerini deşifre etmek için özel oyun, ödül veya diğer aktivitelerle ikna edemez.

Beyza Hotel 18 yaşın altındaki herhangi bir kişi tarafından web sitesi kullanırken girilen işlemleri geçersiz kılma hakkını saklı tutar.

Beyza Hotel  bu Politikanın uygunluğu hakkında Kişisel Bilgilerin uygunsuz ve istenilmeyen ifşasını önlemede açık veya dolaylı bir şekilde teminat vermez. Beyza Hotel bu Politikanın ihlalinden kaynaklanan herhangi bir zarardan, Beyza Hotel web sitesi sağlayıcısının izinsiz kullanımından, yazılım hatalarından veya kullanım bozukluğundan sorumlu değildir. Bilginizi korumada Beyza Hotel ’e yardım etmek için siteye giriş bilgilerinizi ve şifrenizi diğer şahıs veya kuruluşlarla paylaşmayınız.

Beyza Hotel sizin gizliliğinizi korumayı taahhüt eder ve bu web sitesine gönderilen Kişisel Bilgiler Türkiye Cumhuriyet kanunlarına uygun olarak toplanır, işleme alınır, saklanır ve dağıtılır. Türkiye Cumhuriyeti dışından bir kullanıcıysanız Kişisel Bilgilerinizi toplayıp kullanabileceğimizi ve burada yetkili tüzel kuruluşlarla paylaşabileceğimizi kabul etmiş oluyorsunuz. Bu gibi bilgilerin yaşadığınız bölgenin yetki sınırları dışındaki kişi veya tüzel kuruluşlara tebliğ edilmesi durumunda bu tebliğ yaşadığınız bölge dışındaki bir yargı merciinde gerçekleşebilir. Web sitesinin kullanımı, Genel ve Kişisel Bilgiler konumunuza bakılmaksızın yalnızca Türkiye Cumhuriyeti yasalarına göre kontrol edilir. Web sitesini kullanarak ve bu Politikanın hüküm ve koşullarını kabul ederek bu Politikayı okumuş ve anlamış olduğunuzu ve bu gibi bilgilerin yaşadığınız bölgedeki yargı yetkisinin dışına taşınmasını onaylamış oluyorsunuz. Eğer bu Politikanın şartlarını kabul etmiyorsanız lütfen bu siteyi kullanmayınız.

Beyza Hotel  web sitesinden herhangi farklı bir web sitesine yönlendirilme durumunda hüküm yetkisi bu web sitesinin gizlilik koşul ve şartlarına aittir. Farklı bir web sitesinden edinilen bilgilerin toplanması, kullanımı ve dağıtılmasına garanti vermez ve bu yükümlülüğün altına girmeyi açıkça reddeder.

Beyza Hotel muhtelif zamanlarda bu Politika üzerinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Politika üzerindeki tüm güncellemeler web sitesinde ve Beyza Hotel  Facebook sayfasında yayınlanır.
 

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır